Kontakta oss

Vid frågor och funderingar

Är du intresserad av vår verksamhet eller har frågor och funderingar, tveka inte att höra av dig till oss eller kom förbi oss på kontoret, vi hjälper dig gärna! 

Adress

BST Berges Schakt & Transport AB
Pålhagsvägen 4

152 42 Södertälje

Ring oss

Det går naturligtvis bra att
ringa till oss. 

Tel  08-550 940 25        

vi på kontoret

lediga jobb

Är du intresserad av att arbeta hos oss.
Jobbansökningar skickas via mail till
susanne@bst-ab.se 

Johan berge

VD

08 550 940 25
070 754 16 92
johan@bst-ab.se

Mathias volmefjord

Marknad och försäljning

08 550 940 25
076 186 16 92
mathias@bst-ab.se

jonathan berge

Ekonomi

08 550 940 25
070 491 79 67
jonathan@bst-ab.se

susanne berge

Transportledning

08 550 940 25
070 541 16 92
susanne@bst-ab.se

Alexander volmefjord

Maskinansvarig

08 550 940 25
070 891 16 92
alexander@bst-ab.se
 

Stefan dolk

Arbetsplatsansvarig

08 550 940 25
072 546 16 92
stefan@bst-ab.se
 

camilla berge

Ansvarig Administration,
Miljö & Kvalité


08 550 940 25
070 797 16 92
camilla@bst-ab.se

annika söderlund

Administration

08 550 940 25
070 524 90 93
annika@bst-ab.se

amanda Idh

Administration

08 550 940 25
070 865 16 92
amanda@bst-ab.se

Katarina Tillberg

Administration

08 550 940 25
072 530 34 00
katarina@bst-ab.se

Jessica Berge

Webb
Sociala Medier


072 304 41 88
jessica@bst-ab.se

alexander Berge

Allt i allo
 

Leia

loading...